Piiripood alkoholi, veini ja interneti tellimustega

Te võite hõlbsasti eelnevalt interneti teel tellida tooteid calle.ee lehelt. Meie pakime teie tooted ja paneme valmis selleks aja kui te külastate Calle piiripoodi Tallinnas. Lihtsalt makse tellimuse eest poes. Calle pood asub Tallinna D-terminali sadamas. Lähedal asuvad Viking Line ja Tallink Line terminalid.
Kui te tellite internetist eripakkumistega tooteid ja te soovite neile järgi tulla peale seda kui pakkumine on lõppenud, siis te saate need tooted ikkagi pakkumise hinnaga – te saate alati eelnevalt tellitud alkoholitooted odavaima hinnaga!

Super pakkumised ja regulaarselt madalad hinnad meie piiripoes

Meil on üle 1000 suurepärase pakkumise õllele, veinile, kangele alkoholile ja siidrile – te saate alati näha Calle alkoholi pakkumisi internetist.
Kui te soovite madala hinnaga alkoholi külastage Calle poodi!
Leiate Calle pakkumisi internetist ja palju tooteid mida te saate osta odavamalt – Calle veinipoe pakkumistes on tubakat, likööri, muu alkohoolne jook, viin, viski, konjak, shampus, cava, punane vein, valge vein, roosa vein, Heineken õlu, Saku õlu ja palju muid soodsa hinnaga alkoholi.

Suured soodustused alkohoolsetele jookidele

Tallinna Calles säästad sa palju raha alkoholi pealt meie suures alkoholi valikus.

Abi ja juhendamine...

…on alati võimalik Tallinna Calles. Meie piiripoes Calle kohtate alati sõbralike töötajaid kes rõõmuga aitavad ja juhendavad teid meie tootevalikuga. Näiteks, kui te plaanite pidada pidu ja vajate jookide valimisel abi. Me aitame teid rõõmuga, et teil oleks kõik vajalik. Nagu näiteks huvitav tervitusjook, parim soovitus valgele ja punasele veinile toiduga kokku sobitamisel ja hea konjak kohvi kõrvale. Te ei pea enam muretsema, et ostate liiga palju või liiga vähe – lihtsalt tooge tagasi avamata pudelid Callesse, kus te saate 100% raha tagasi, ainult hoidke kviitung alles.

Maksmine ja parkimine

Calles saab maksta Visa, Mastercard või sularahaga. Te võite auto parkida Nautica keskuse parklassse. See on uus keskus, peale Norde Centrumi ümberehitusi.

Email alkoholi uudiste ja super pakkumistega

Liituge meie uudiskirjaga calle.ee lehel ja saate oste oma emailile veel soodsamaid pakkumisi.

Oleme avatud:
E-P 10:00-20:00
Internetiostud alates 35€ on kohalevedu Tallinna piires tasuta! Tutvu tingimustega abiinfo lehel.
Avatud

Nautica Keskus
Ahtri 9, Tallinn

+372 669 88 50
E-P 10:00-20:00